מידע נוסף
אבישי כהן מציג big vicious
אבישי כהן מציג big vicious
הגדלה
 • .
 • החצוצרן אבישי כהן מככב בסצינת הג'אז העולמית כבר שנים ונחשב לאחד החצוצרנים הטובים בעולם. לאחרונה זכה להישגים חסרי תקדים למוסיקאי ג'אז ישראלי כשהוכרז בחודש אחד כאמן הג'אז הטוב ביותר בצרפת ואלבומו נבחר לאלבום השנה !
  ה- Big Vicious הוא פרוייקט אחר שלו שבו נוצר סאונד מיוחד. שילוב של רוק&רול, פסיכדליה, גרוב, ג'אז ועוד והכל בסינרגיה נפלאה.
  תחילתו של פרוייקט זה לפני מספר שנים בניו יורק, שם החלה כתיבת ואיסוף החומרים בו גם לקחה חלק הבסיסטית מישל נדגאוצ'לו. ההרכב הופיע באיזורי הדאון טאון בניו יורק שם התפתח הילוב המוסיקלי ה זה. ליצירת פרוייקט זה בארץ, אבישי בחר בהרכב לא סטנדרטי של שני מתופפים, שני גיטריסטים והותיר את ההרכב ללא בס, מה שאפשר לנגנים מרחב חדש ולא אופייני ולהגיע למחוזות חדשים. הפורמט המוסיקלי של המופע מפנה מקום לאינטראקציה עם אורחים מוסיקלים מעולמות שונים. עד היום התארחו : טונה, יוסי פיין, נינט ויוסי מזרחי, ברי סחרוף, מארינה, שי צברי, נטע ברזילי, קרולינה, אקו ושלומי שבן ועירבבו את השפה והאנרגיה המוסיקלית שלהם לתוך התמהיל של ביג וישס. מבנה ההרכב (שני מתופפים, בס, גיטרה וחצוצרה), החיבור בין הנגנים והאקלקטיות מייצרים חוויה מוסיקלית יוצאת דופן ובעלת מנעד מוסיקלי רחב, מהמופנם, המהורהר ועד למוחצן והרקיד.
  אחת לחצי שנה ההרכב מגיח להופעות בישראל, הפעם הם מתכנסים אחרי סיבוב הופעות אירופאי רותח בקיץ ועם תאבון משוגע לנגן שוב לקהל הישראלי.

   

  להישאר מעודכנים בשפע של מופעים *

  סל קניות

  ערוך