פורום LIVE

אמיר דדון מארח את מירי מסיקה

**מופע עמידה**
ישיבה בתוספת תשלום
ברכישת מקומות מראש בלבד

אמיר דדון

 

 

לאחר תקופה מדהימה עם רצף הישגים, אמיר דדון מוציא אלבום חדשושלישי במספר ומשיק סיבוב הופעות חדש!!

 

בימים אלה משיק דדון את אלבומו השלישי ממנו יצאוכבר הלהיטים: "כל יום כמו נס", "לבחור נכון" ו"עודנוסעים". דדון פרץ לתודעה בשנת 2008 עם השירים "שאריות של החיים"מהפרויקט של עידן רייכל ו"אור גדול" אותו כתב והלחין. שנתייםלאחר מכן יצא אלבום הבכורה שלו "אמיר דדון" שכלל את הלהיטים: "אור גדול" ,"חלל","חצי"גלים".

בעקבות הצלחת האלבום (אלבום זהב), זכהדדון בפרס אקו"ם בקטגוריית "תגלית השנה".במקביל השתתף במחזמר "לילה לא שקט" בתאטרון הקמארי וזכה בפרס "תגלית השנה בתאטרון". בשנת 2013 יצא אלבומוהשני "יש אין סוף" מתוכו בלטו הלהיטים "לאסתם", "בגלגול אחר", "יש אין סוף"והעיבוד המחודש לשירו של שלום חנוך "נגד הרוח".

 

בשנים האחרונות פרץ דדון אל מרכז התודעה הישראליתוהפך להיות שם מוכר בכל בית, שיתף פעולה עם מיטב האמנים בהם: עידן רייכל, שלמהארצי, ריטה, ארקדי דוכין, מתי כספי ועוד והפך לאחד היוצרים והזמרים העסוקיםוהמבוקשים בישראל, עם קול גדול וטונות של סטאר קוואליטי, רצף להיטים, שני אלבומיםמצליחים וכעת אלבום חדש ושלישי.

 

מאז אוגוסט 2016 משחקדדון בתפקיד הראשי (ז'אן ולז'אן) בהצגה "עלובי החיים" (תאטרוןהבימה), עבורו זכה בפרס "השחקן הטוב ביותר במחזמר" (פרסי התאטרון 2017 )ובקברט הרוק "לילה 1 באפריל" (תאטרון הבימה), פרי יצירתה של קרןפלס.

אם יש לכם קוד קופון, הקלידו אותו כאן:

מתי והיכן

בחר יום
LIVE פורום
יש עדיין כרטיסים
יום ג, מרץ 20
21:30

עוד מידע

  • 512629254

סל קניות

ערוך