מידע נוסף
בלקן ביט בוקס וברי סחרוף – ביחד ולחוד נצ'י נצ'
בלקן ביט בוקס וברי סחרוף – ביחד ולחוד נצ'י נצ'
הגדלה
 • .
 • לילות קיץ בצפון הנגב: ברי סחרוף, בלקן ביט בוקס, נצ'י נצ'

  מועד התחלה:

  חמישי, 26.07.18 (19:00)

  פתיחת דלתות:

  19:00

  כתובת:

  גן לאומי הבשור פארק אשכול, ישראל

   

  בלקן ביט בוקס וברי סחרוף – ביחד ולחוד

  נצ'י נצ'

  במסגרת " לילות קיץ בצפון הנגב "

  26.7 יום חמישי

  פארק אשכול

  פתיחת דלתות : 19:00

  פסטיבל " לילות קיץ בצפון הנגב" חוזר לפארק אשכול  -  הפסקול של הקיץ הקרוב יהיה לוהט ומלא באסים מהדהדים. לערב אחד בלבד שלושה מהשמות הגדולים ביותר במוסיקה המקומית יעלו על במה אחת:

  בלקן ביט בוקס וברי סחרוף –  המופע המשותף, ביחד ולחוד

  בלקן ביט בוקס וברי סחרוף, חיבור מוזיקלי שנשמע כל כך טבעי ומתבקש. הרצון לנגן יחד התבשל שנים על אש קטנה ובקיץ הקרוב תגיע נקודת הרתיחה בה ישלבו כוחות להופעה משותפת, והבכורה תתקיים על במת פארק אשכול במסגרת הפסטיבל.

  את מפגש הפסגה המוזיקלי התחילו סחרוף ובלקן ביט בוקס בהקלטת "לובסטר"- סינגל חדש ומשותף שהלחינו למילים של גלעד כהנא. מכאן ימשיכו לשיתוף פעולה נדיר על הבמה, מופע משותף בו יופיע כל הרכב לחוד, ובשיאו יעלו יחד וירימו את הלילה בביצועים משותפים.

  נצ'י נצ'  - שפל וגאות

  יפתח את הערב אחד הראפרים העסוקים והמוערכים בישראל, שהוציא לאחרונה את אלבומו והרביעי, "שפל וגאות". האלבום סחף אחריו מדינה שלמה, עם הלהיטים "כל הזמן הזה" "כפרה שלי" ועוד והשלים את המהפך של נצ'י נצ' (רביד פלוטניק) מאמן אנונימי הידוע רק למביני דבר שצמח מתוך השטח באינספור הופעות, לאחד מהקולות הצעירים המבטיחים והאהובים בארץ.

  השילוב הייחודי שמביא פלוטניק  מוזיקה רגישה ועדינה לצד המנונים בועטים, והגישה האמתית והבלתי מתפשרת, הם שהפכו אותו לאחד האמנים הבולטים של השנה, שטיפס למקומות הראשונים באינספור מצעדים ואף זכה בפרס אקו"ם היוקרתי.

  פסטיבל לילות קיץ בצפון הנגב מופק ע"י עמותת תיירות שקמה בשור הפועלת למען קידום התיירות לאזור צפון הנגב, בשיתוף עם אנשי חברת ההפקות InDgigs שעומדים מאחורי "פסטיבל אינדינגב", פסטיבל מוזיקה מהוותיקים בישראל שמפריח את הדממה בנגב הישראלי כבר 12 שנים עם מוזיקה מכל גווני האינדי המקומי. הפסטיבל יתקיים לאורך הקיץ עם שני מופעי ענק של מוזיקה מקומית, ופסטיבל רגאיי בינלאומי.

   

  26.7  פארק לאומי אשכול

  פתיחת דלתות בשעה 19:00

  להישאר מעודכנים בשפע של מופעים *

  סל קניות

  ערוך