הופעות אמפי עומר

ישי ריבו

 

 

עם להיטי ענק "הנה ימים באים", "לשובהביתה", "אחת ולתמיד" ו"לים" שמשודרים ללא הפסקה ברדיו,אלבום חדש שיצא והופעת סולד אאוט שבועיים מראש בקיסריה, כחלק מסיבוב הופעות"שטח אפור".

 באלבומו השלישי "שטח אפור" מציג ישי ריבו סאונדעדכני ומעט פופי יותר מקודמיו. בעוד מעמדו של ריבו בפסגת תעשיית המוזיקה ממשיךלהתבסס הוא הופיע בקיסריה להשקת האלבום החדש.

 

אלבום הבכורה של ישי ריבו הזניק את הקריירה המטאורית שלווהוא היה התופעה המוזיקלית המרתקת של התקופה. עם מיליוני צפיות ביוטיוב,"תוכו רצוף אהבה" כיכב במצעדי סיכום השנה, זיכה אותו בתארים"זמר" ו"אלבום השנה" והגיע למעמד של זהב.

שיתופי הפעולה מוזיקליים שלו כוללים עבודה עם דודו טסה, אמירדדון, עידן עמדי, דני רובס, דוד ד'אור, שי צברי וכמובן שיתוף הפעולה עם שלמה ארצישהוליד את הלהיט "והאמת". אלבומו השני של ריבו "פחד גבהים"הגיע אף הוא למעמד אלבום זהב וכלל אסופת שירים שמהלכים קסם על המאזין, שוביםבפשטות הלחנים ובטקסטים הרגישים. "מקשה אחת זהב", "מציל אותי כליום" ו״קול פעמונים״ הפכו ללהיטים. "הנה ימים באים" מהאלבום החדששיצא ראשון הפך ללהיט חוצה תחנות, קהלים ומגזרים כרגיל אצל ריבו שמושך קהליםשונים.

 

קרדיט לתמונה: דודי חסון

 

 

 

 

 

 

 

 

 

מתי והיכן

אמפי - עומר
אזל
19/06/2019 21:00

עוד מידע

  • 512918442