מידע נוסף
מארש דונדורמה
מארש דונדורמה
הגדלה
 • 0503424248
 •  
  התזמורת הירושלמית מארש דונדורמה, חוגגת אלבום חמישי, בהשקה בינלאומית ראשונה בשיתוף הלייבל הלונדוני Kudos Records, על גבי ויניל בלבד! (ובשירותי הסטרימניג כמובן). התקליט יימכר החל מספטמבר בחנויות תקליטים ברחבי אירופה. הכינו את הפטיפונים!
  מארש דונדורמה במספרים: 16 נגנים, 13 שנים, 5 אלבומים, 20 מטר צנרת כלי נשיפה וסוזפון אחד ענק ! להקה/תזמורת שלא מפסיקה לעשות. שישה עשר חברי מארש דונדורמה, שחזרו לפני רגע לארץ מהופעה בפסטיבל ג'אז בקנדה, משיקים עכשיו אלבום חמישי, וכל זה בזמן שהם עובדים על פרוייקט לילדים שייצא בסוף השנה. הם התחילו את דרכם בהופעת רחוב בשוק מחנה יהודה, בין דוכני הירקות והתבלינים. משם התגלגלו למועדונים ופסטיבלים בארץ והופעות ברחבי העולם. אחרי שראה אותם במקרה בהופעה הזמין אותם ברי סחרוף להקליט איתו, לאורך השנים שיתפו פעולה עם שלמה גרוניך, שי צברי וליאורה יצחק, ועכשיו יארחו את שאנן סטריט (הדג נחש) בהופעת ההשקה.
  האלבום החדש, או יותר נכון הויניל, כולל 5 קטעים : קטע הנושא Open שהלחין אילון טושינר, השיר "תן לי כוח" של אריאל זילבר בעיבוד של הטרומבוניסט ירון אוזנה שמפרק ומחבר מחדש את השיר, "ג'מבו" שהלחינה התזמורת, "חלופצה" שהוא לחן עממי ו"דרדר" שהולחן ע"י אודי רז והוא קפסולה מרוכזת של תבלינים מקומיים.

   
  להישאר מעודכנים בשפע של מופעים *

  סל קניות

  ערוך