מידע נוסף
Desert Move - מרתון גרוב ישראלי לתוך הלילה
Desert Move - מרתון גרוב ישראלי לתוך הלילה
הגדלה
 • ..
 • DesertMove
  מרתוןגרוב ישראלי לתוך הלילה

  במסגרתאירועי "לילות קיץ בצפון הנגב"

  2.8יום חמישי

  פארקהבשור (אשכול)

  משעה18:00 – ואל תוך הלילה

  בהשתתפות:

  הדגנחש ** דודו טסה ** רד בנד ** מרסדס בנד
  ערוץ הכיבוד ** פול טראנק ** לוסיל קרו ** לירון עמרם

  2018היא השנה של הגרוב הישראלי. נדמה שהוא סוחף את כל מה שזז, ומזיז את כולם. לערבלוהט אחד תחת כיפת השמיים – יעלו מיטב ההרכבים והאמנים למרתון הופעות מרקיד אל תוךהלילה.

  הדג נחש – הלהקה המצליחה ואהובה בישראלכבר מעל שני עשורים - אלבומי זהב, פלטינה ובעיקר מטען שירים שתופסים אצל כל אחדמאתנו רגע, תקופה ומצב בחיים.  גם הפעם הם מזמינים אתכם לזוז בהופעת החדשה עםכל הלהיטים האהובים שמלווה את צאת האלבום החדש והעשירי  "וולקאם טויזרעאל"

   

  דודו טסה - השנההאחרונה היתה עוד שנה משמעותית בקריירה המפוארת של דודו טסה. עם הופעות מצליחותבחו״ל בין היתר בסיבוב הופעות היסטורי עם רדיוהד שתועד בסרט דוקומנטרי, אלבום זהבעל יצירת המופת עם הכוויתים, ושורה ארוכה של שיתופי פעולה מוזיקליים שהניבו שורהשל להיטים. 

   

   רד בנד - מסיבה קומית מוזיקלית שלאתשאיר אתכם אדישים לרגע עם העיבודים המשובחים והייחודיים לקאברים שכולנו אוהבים.

  מרסדסבנד – להקת הרוק האהובה בהנהגתו של הסולן הכריזמטי והמחשמל גל תורן, במופע עם כלהלהיטים "בואי ונביא לך תפ'אנק", "דאווינים", "המחלקהלהלבשה תחתונה", "מלאך" ועוד 

  ערוץ הכיבוד - השלישייהשכבשה את הרשת, ארץ נהדרת והמצעדים עם "עורברווז", "טניה", "ככה זהאצלנו" וממש לא מזמן עם השיר החדש והממכר "קדאווה"יוצאים לשבור את הבמות! תביאו נעלייםנוחות ואת הטייץ הכי יפה שלכם, ותתכוננו לזוז עם הבס.

   

  FULLTRUNK  - רביעיית הגרוב והבלוזרחית שהוכתרהכהופעה הכי כייפית בישראל תגיע להרים את התקרה ( אם היתה כזו בפארק אשכול..) .השנההוציא ההרכב אלבום שלישי חדש מתוכו הסינגלים: HeyHey, Show us  what you got,Let's go ו – Asa stone שכבש את פסגת המצעד בגלגל"צ והופיע איןספור הופעות סולדאאוט בכל הארץ לצד הופעות בינלאומיות ביניהן פסטיבל הענק  Sziget.

  LucilleCrew  -  קולקטיב גרוב בינלאומי המשלבבמיומנות היפהופ, Fאנק וסול, ארוזים היטב במעטפתגרוב שלא עוצר וסקציית נשיפה חורכת. בכל משך פעילותם, לוסיל נמצאים בסיבוב הופעותשאינו נגמר בארץ ובעולם ובין היתר הספיקו כבר להופיע בפסטיבלי ענק בגרמניה, רוסיהצרפת ועוד. 

  לירוןעמרם –  אחד היוצרים הצעירים המסקרנים בישראל, עמרם  פועל בשטח באופןעצמאי כבר שנים ומבסס את מעמדו כמבצע, כותב ומלחין יוצא דופן בנוף המוזיקליהמקומי, יוצר מקורי שלוקח מושגים כמו״מוזיקה מזרחית/ים תיכונית״ למחוזות חדשים, ומציג חיבור נדיר בין סגנונות שונים.  עמרם זכה לאחרונה בפרס תגליתהשנה בפרסי אקו"ם ושירו חלום ישן כיכב במצעדים והושמע ללא סוף ברדיו. המופעשל לירון עמרם והפנתרים מורכב ברובו מחומרים מקוריים בעברית מאלבום הבכורה שיצאבהמשך השנה לצד להיטי רחבות תימניים של אביו, היוצר אהרון עמרם.

  ___________________________________________________________________

  אירועילילות קיץ בצפון הנגב מופקים ע"י עמותת תיירות שקמה בשור הפועלת למען קידוםהתיירות לאזור צפון הנגב, בשיתוף עם אנשי חברת ההפקות IndiGigs שעומדים מאחורי "פסטיבל אינדינגב", פסטיבל מוזיקהמהוותיקים בישראל שמפריח את הדממה בנגב הישראלי כבר 12 שנים עם מוזיקה מכל גווניהאינדי המקומי. האירועים יתקיימו לאורך הקיץ הקרוב עם שני מופעי ענק של מוזיקהמקומית, ואירוע רגאיי בינלאומי. "לילות קיץ בצפון הנגב" בחסות משרדהתיירות ורשות הטבע והגנים כחלק מסיוע המשרד לדרום.

  להישאר מעודכנים בשפע של מופעים *

  סל קניות

  ערוך