מידע נוסף
THE DIRE STRAITS EXPERIENCE
THE DIRE STRAITS EXPERIENCE
הגדלה
 • 5142699542
 • המוזיקה האלמותית של הדייר סטרייטס

  בהפקה שמחזירה לבמה את הרפרטואר המפואר

  ומפיחה חיים בכמה מאלבומי הרוק היפים והמצליחים אי פעם

   

  11.09 | יום רביעי | פורום LIVE, באר שבע

   

  25 שנה חלפו מאז התפרקה אחתמלהקות הרוק המוערכות בעולם והותירה קטלוג מוזיקלי עשיר שמכיל כמה מיצירות הרוקהאהובות בכל הזמנים וחלל בלב המעריצים.

  מכירות האלבומים שלהם כבר חצו אתרף ה120 מיליון ברחבי העולם וקצב המכירה משתווה רק להילת ההערצה שנקשרה בשם הלהקהשיצירתה ממשיכה לסחוף אחריה קהל גם היום. מי שנחשף ליצירה העל זמנית של הדייר סטרייטסומארק קנופלר, מנהיג הלהקה, נשבה בה לנצח.  

  להקת הדייר סטרייטס אקספיריאנסנוסדה ע"י הסקסופוניסט כריס ווייט שניגן והקליט עם הדייר סטרייטס במשך עשורולקח חלק בסיבוב ההופעות העולמי של אלבומם שובר השיאים Brothers In Arms שכלל הופעות מפורסמות בלייב אייד ששודרברחבי העולם וביום ההולדת ה70 של נלסון מנדלה, הקליט באלבומם האחרון On Every Street וגם בסיבוב ההופעות העולמי בן השנתייםשבעקבותיו.

  דרישת הקהל הגוברת למופע חי משיריהלהקה לאחר שהתפרקה, הובילה למופע ב2011 באירוע צדקה ברויאל אלברט הול בלונדון בוחברו Alan Clark,Chris White ,Phil Palmer  ויחד הביאו לבמה את היקום המוזיקלי המרהיב של הדייר סטרייטסעם כל הלהיטים הענקיים. ההצלחה הכבירה שזכו לה הובילה לסיבוב של 150 הופעות ב25 מדינות.

  הדרישה להופעות התעצמה כשאיחדכריס ווייט פעם נוספת את הדייר סטרייטס אקספיריאנס עם טרנס ריס שנכנס לנעליוהענקיות של מארק קנופלר כסולן ויחד חברו למיטב המוזיקאים בבריטניה שניגנו בעברם עםאצולת רוק נרחבת של מוזיקאים כמו אריק קלפטון, פול מקרטני, אלטון ג'ון, ג'ו קוקר,ג'ורג' מייקל, ג'מירקוואי, הקילרז, מיק ג'אגר, טינה טרנר, טום ג'ונס ועוד כדילהחזיר לבמה את שיריהם הגדולים של הדייר סטרייטס בהפקה חדשה ומרעננת לשירים שחרוטיםעד היום בלב הקהל.

   

  הלהקה הופיעה בעבר בישראל וזכתהלהצלחה אדירה כשכל הכרטיסים אזלו מראש והקהל התמוגג מהביצועים ללהיטים האהובים:

  SultansOf Swing, BrothersIn Arms, MoneyFor Nothing, RomeoAnd Juliet, So faraway   ועוד.

  להישאר מעודכנים בשפע של מופעים *

  סל קניות

  ערוך